Teraz môžete používať staré kalkulačky v internetovom archíve

Je len veľmi málo vecí, ktoré sú tak nostalgické ako tie staré kalkulačky Casio alebo Texas Instruments. A ak si chcete zaspomínať na staré časy, v internetovom archíve je teraz k dispozícii kopa týchto kalkulačiek online vo forme emulátorov.

Internetový archív publikoval „The Calculator Drawer“, zbierku emulátorov niekoľkých populárnych kalkulačiek, vrátane, okrem iného, TI-85, TI-86 a množstva emulátorov HP. Zatiaľ je to tenká kolekcia, ale máte veľa z nich, ktoré by ste si mohli chcieť pozrieť. Mnohé z týchto emulátorov majú vizuálnu, digitálnu reprezentáciu nielen softvérového výstupu hardvéru kalkulačky, ale aj samotných kľúčov, aby bol zážitok čo najpresnejší.

Samozrejme, potreba fyzickej kalkulačky sa v poslednom čase zmenšila, pretože naše telefóny a počítače majú vstavané kalkulačky. Možno ho budete stále potrebovať, ak ste študent, v prípade, že vám z akéhokoľvek dôvodu nedovolia vytiahnuť smartfóny, ale tento emulátor pravdepodobne nie je náhradou za tieto prípady. Koniec koncov, túto kalkulačku stále používate na inteligentnejšom a výkonnejšom hardvéri.

Leave a comment

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja